Postadress
Östersunds Fotbollsklubb, Box 67, 83121 Östersund

Besöksadress
Jämtkraft Arena / ÖFK-shopen Prästgatan 50 A

Tel: 063-51 93 82
Fax: 063-3910277
Butik: 063-6852895 

Öppettider ÖFK-butiken
Vardagar 12-17, lördagar 12-16

E-mail: info@ostersundsfk.se

Kanslichef
Lasse Landin
lasse.landin@ostersundsfk.se, 063-6852870

Manager-övergripande fotbollsfrågor
Graham Potter
graham.potter@ostersundsfk.se, 063-6852880

Scouting
Kyle Macaulay
kyle@ostersundsfk.se, 063-6852883

Tillförordnad Ordförande
Hans Carlsson
hans.carlsson@ostersundsfk.se

Ordförande (Timeout)
Daniel Kindberg 

Akademiansvarig
Mats Pettersson
mats.pettersson@ostersundsfk.se, 063-6852885

Säljledare
Magnus Axelsson
magnus.axelsson@ostersundsfk.se, 070- 311 62 00

Säkerhetsansvarig
Jocke Jansson
jocke@ostersundsfk.se, 070-6007050

IT & Digital marknad
Erik Eliasson
erik.eliasson@ostersundsfk.se, 070-883 58 82

Marknadskommunikation & Biljetter
Ola Laxvik
ola.laxvik@ostersundsfk.se, 063-6852892

Ekonomiansvarig
Martin Johansson
martin.johansson@ostersundsfk.se, 063-6852871

Press- och medieansvarig
Patrick Sjöö
patrick.sjoo@ostersundsfk.se, 063-685 28 76

Säljare
Jonas Nilsson
jonas.nilsson@ostersundsfk.se, 063-6852890

Säljare
Leif Widegren
leffewidegren@telia.com, 073-0570707

Shopansvarig
Diana Lindgren
diana.lindgren@ostersundsfk.se

Ansvarig Kioskförsäljning
Gunilla Nolervik
gunilla.nolervik@ostersundsfk.se, 070-548 74 77

Fritidsgården Ungdomens Hus:
Alan Barker, Judith Barker
info@ofkungdomenshus.se, 063-6852875

Föreningsnummer: 33003-15
Organisationsnummer: 559084-7777

Fakturaadress
Fakturor skickas till
Östersunds Fotbollsklubb ÖFK
GEM 7368932031022
Box 171
83122 Östersund

Vi tar även emot fakturor i PDF:
ofk@pdf.attest.se

Bankgiro: 5048-2207