ÖFK-butiken

Hemsida: ostersundsfk.ebiljett.nu.

Biljettköp och support över telefon hänvisas till AXS: 0771-45 46 00.

Besöksadress
Storgatan 26
831 31 Östersund

Öppettider v 22-23
Tis-Fre 12.00-17.00, Lör 12.00-15.00

Kontaktuppgifter ÖFK-butiken:
shop@ostersundsfk.se
063-685 28 95

Mer information om biljetter hittar du här.

Besöksadress & Kontakt Kansli

Östersunds Fotbollsklubb
Storgatan 26
831 30 Östersund

063-51 93 82
info@ostersundsfk.se

Dataskyddsfrågor (GDPR)
dpo@ostersundsfk.se

Fakturaadresser till ÖFK (både föreningen och AB) finns här.

Postadress
Östersunds Fotbollsklubb
Törnstens gränd 8
831 30 Östersund

Föreningsnummer: 33003-15
Organisationsnr föreningen ÖFK: 883203-1027

Organisationr Östersunds FK Elitfotboll AB: 559084-7777

Evenemangsorganisation

Niclas Lidström
Press- och Medieansvarig
niclas.lidstrom@ostersundsfk.se
070-810 06 66

David Hultén
Digitalt Webbansvarig & IT Administratör / Bildleverantör / Biljettansvarig
david.hulten@ostersundsfk.se
073-506 56 39

Joakim Jansson
Säkerhetsansvarig
jocke@ostersundsfk.se
070-600 70 50

Media

Niclas Lidström
Press- och Medieansvarig
niclas.lidstrom@ostersundsfk.se
070-810 06 66

David Hultén
Digitalt Webbansvarig & IT Administratör / Bildleverantör / Biljettansvarig
david.hulten@ostersundsfk.se
073-506 56 39

Info och hur du ansöker om ackrediteringar hittar du här.

Supporter Liason Officer

Per Staffansson
slo@ostersundsfk.se
072-150 57 37

Koncern, Akademi, Kansli & Marknad

Stig Eklund
tf VD
stig.eklund@ostersundsfk.se
070-664 50 19

Martin Johansson
Controller
martin.johansson@ostersundsfk.se
070-211 62 35

Malin Flodin
Klubbsekreterare
malin.flodin@ostersundsfk.se
070-321 59 93

David Hultén
Digitalt Webbansvarig & IT Administratör / Bildleverantör / Biljettansvarig
david.hulten@ostersundsfk.se
0735-065 639

Niclas Lidström
Press- och Mediaansvarig / Evenemangsansvarig
niclas.lidstrom@ostersundsfk.se
070-810 06 66

Malin Gabrielsson
Säljare
malin.gabrielsson@ostersundsfk.se
063-685 28 77

Leif Widegren
Säljare
leffewidegren@telia.com
073-057 07 07

Joakim Jansson
Säljare
jocke@ostersundsfk.se
070-600 70 50

Alexander Kindberg
Säljare
alex.kindberg@ostersundsfk.se
070-680 68 69

Ansvarig ÖFK-butiken

Malin Flodin
malin.flodin@ostersundsfk.se
063-685 28 95

Ledarstab

Alexander Kindberg
Team Manager
alexander.kindberg@ostersundsfk.se
070-680 68 69

Bobo Sollander
Social Coach
bobo.sollander@ostersundsfk.se
070-610 99 47

Akademi

Mats Pettersson
Akademiansvarig (föräldraledig)
mats.pettersson@ostersundsfk.se
063-685 28 85

Robin Bramsered
Ansvarig Knatteskola, Huvudinstruktör P19, Koordinator U1 & U0
robin.bramsered@ostersundsfk.se
073-864 15 73

Anton Sundberg
Huvudinstruktör Utv 17
anton.sundberg@ostersundsfk.se
073-864 15 74

Calle Vredin
Utbildningsansvarig, Chefstränare Pojk
calle.vredin@ostersundsfk.se
073-864 15 87

Richard Aarseth
Chefstränare Junior
richard.aarseth@ostersundsfk.se
073-864 15 84

Styrelse, Östersunds fotbollsklubb

Mathias Rasteby

Ordförande

Petter Jakobsson

Styrelseledamot

Tom Pripp
Styrelseledamot

Lars Andersson
Styrelseledamot

Teddy Myhr
Styrelseledamot

Robert Sundqvist
Styrelseledamot

Lena Johansson
Styrelseledamot

STYRELSE, ÖSTERSUNDS FOTBOLLSKLUBB elitfotboll ab

Mathias Rasteby
Ordförande

Tom Pripp
Vice ordförande

Stig Åke Eklund
Styrelseledamot

Teddy Myhr
Styrelseledamot

Leif Widegren
Styrelseledamot

Lars Andersson
Styrelseledamot

Lena Johansson
Styrelseledamot

Nils-Åke Hallström
Styrelseledamot